Vrchárska koruna Spiša

Oblastná organizácia CR Slovenský raj & Spiš po roku pre veľký úspech opäť spúšťa horskú cyklistickú výzvu Vrchárska koruna Spiš 2021. Pridáva sa tak k ďalším 26 regiónom v Čechách a na Slovensku, kde táto výzva prebieha.

VRCHÁRSKA KORUNA SPIŠ 2021 KONEČNE ŠTARTUJE!  

Oblastná organizácia cestovného ruchu Slovenský raj & Spiš v spolupráci s projektom Vrchárske koruny opäť pripravili na tohtoročnú sezónu 20 horských cyklistických výziev v regióne Slovenský raj a Spiš.

Ide o obľúbené cyklistické lokality a vrcholy zaujímavé buď výhľadmi, ktoré ponúkajú, okolitou prírodou, kultúrnymi pamiatkami alebo charakterom samotnej cesty k nim. Zdolajte ich všetky a staňte sa hrdým držiteľom Vrchárskej koruny Spiša!

Tento projekt je určený všetkým milovníkom cyklistiky bez rozdielu pohlavia, veku alebo výkonnosti.

Pravidlá výzvy:

Účasť je pre všetkých bezplatná, nehradí sa žiadne štartovné.
Zároveň nie je potrebné sa vopred registrovať.
Čestný titul držiteľa cyklistickej Vrchárskej koruny Spiša získava každý, kto od apríla do októbra 2020 na bicykli zdolá 20 nižšie uvedených vrcholov.
Ako dôkaz o ich zdolaní slúžia vrcholové selfie fotografie z určených miest, ktoré následne zašlete na e-mailovú adresu info@raj‑spis.sk.
Fotografie sa so súhlasom zapojených cyklistov uverejnia na oficiálnej webovej stránke www.vraji.sk.
Každý, kto splní podmienky, získa diplom čestného držiteľa Vrchárskej koruny Spiša spolu s malým darčekom.
Spomedzi všetkých úspešných držiteľov Vrchárskej koruny sa na konci sezóny vyžrebuje jeden, ktorý získa atraktívny cyklistický darčekový balíček.

Pravidlá a zoznam lokalít nájdete tu »» VRCHÁRSKA KORUNA SPIŠ 2021 alebo si pre inšpiráciu pozrite reportáž »» TV REDUTY


Prajeme vám veľa príjemných kilometrov na cyklistických potulkách našim regiónom.

Bližsie informácie a celý článok